به مناسبت روز مهندس؛

‌تشکیل مجمع عالی قشر صنعت و معدن استان کرمانشاه

ایرسا_ جلسه هم‌اندیشی روز مهندس با حضور جمعی از مهندسان موفق استان و تعدادی از مسئولین مرتبط با صنعت و معدن در استان برگزار شد.

به گزارش ایرسا آنلاین، سرهنگ فرزاد امیری مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان، ضمن تبریک این روز به مهندسین بسیجی، یاد و خاطره هزار و چهارصد شهید مهندس کشور را گرامی داشت.

وی با تأکید بر ظرفیت بالقوه مهندسین در جهت اعتلای صنعت و جهش تولید استان افزود: همکاری مناسب بین سازمانهای مرتبط با امر صنعت در استان با بسیج مهندسین این ظرفیت بالقوه را بالفعل خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین در ادامه اظهار کرد: در سه شهرستان هرسین، صحنه و گیلانغرب با همکاری کانون های این سازمان مشترکاً بسته‌های کمک معیشتی به مبلغ تقریبی بیست و چهار میلیون تومان توزیع شد.

در ادامه این جلسه که نمایندگانی از سایر دستگاه های دولتی استان من جمله مهندس صلاحی(معاون محترم امور صنایع سازمان صمت استان)، مهندس محمدی(معاون محترم شرکت شهرک‌های صنعتی استان)، مهندس هاشمی نیار (فرماندار با تجربه استان و پدر شهید خلبان هاشمی)، مهندس شیرزادی( رئیس دانشگاه فنی حرفه‌ای استان)، مهندس مجد(کارشناس جذب و سرمایه گذاری استانداری)، مهندس عسگری(مدیر انجمن زنان کارآفرین استان) و برخی از اعضای هیئت علمی دانشگاه رازی و صنعتی و زاگرس به تبادل نظر و گفتگو در رابطه با صنعت استان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب پرداختند.