۸۴ هزار ورزشکار در استان کرمانشاه در حال فعالیت هستند

ایرسا- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از فعالیت 84 هزار نفر ورزشکار در استان خبر داد و گفت: باید جوانان و ورزشکاران حمایت و آنها را کمک کنیم.

به گزارش ایرسا آنلاین، منوچهر حاتمی در نشست خبری پیش از ظهر امروز با خبرنگاران با اشاره به اینکه تیم مدیریتی ورزش و جوانان استان از ابتدای فعالیت خود با شعار خدمتگزاری به مردم و جامعه هدف روی کار آمد و در این راه تلاش خواهیم کرد. بیان کرد: ابتدای کار به دلیل وجود برخی مشکلات در هیات های ورزشی طی یک برنامه ریزی با اکثر آنها نشست‌هایی را برگزار کردیم و با بحث های مفصلی، نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی و کارشناسی کردیم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اضافه کرد: باتوجه به عملکرد ضعیف برخی هیات های ورزشی، به همه آنها برنامه داده شد و اعلام کردیم در پایان هر سه ماه باید گزارش عملکرد ارائه دهند.

وی تاکید کرد: براساس ارزیابی‌هایی که از هیات های ورزشی صورت می گیرد،  هر هیاتی که کار کرده باشد تقویت می شود و ما هم از آن حمایت خواهیم کرد، اما اگر هیاتی کم کار باشد پس از دوبار کارت زرد، برخورد خواهد شد.

حاتمی بیان کرد: ما آماده نقد هستیم زیرا هرجا نقد همراه با ارائه راهکار باشد موجب توسعه و پیشرفت در همه حوزه ها از جمله ورزش می‌شود.

در ادامه معاون امور ورزش اداره کل ورزش استان نیز با بیان اینکه هر چه در زمینه ورزش سرمایه گذاری شود کم است و باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود، گفت: یک بنگاه اقتصادی پای کار نمی‌آید که به ورزش استان کمک کند که نیاز هست مجمع نمایندگان و استاندار نسبت به حمایت از تیم های ورزشی ورود و حمایت کنند.

فرهمند سان افزون گفت : اعتبارات ۴۷۱ هیات در سال ۴ میلیارد تومان است که جوابگو خدمات و حمایت ها نیست

در ادامه معاون حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان به نقش ستادی این معاونت در حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: بیش از ۲۰ دستگاه اجرایی عضو ستاد ساماندهی امور جوانان هستند.

اذرمند به عملکرد خود طی این چند وقت اشاره کرد و بیان نمود: در این مدت تعداد ۴۰ کارگاه مهارت های زندگی را برای جوانان برگزار کردیم.

وی تعداد سمن‌های استان را حدود ۱۱۸ مورد اعلام کرد و افزود: حدودا ۵۰ مورد از این تعداد فعال هستند.