۱۰۹ هزار مشترک کرمانشاهی مشمول پاداش خوش مصرفی برق شدند

ایرسا_ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اعلام لزوم تداوم و افزایش همراهی همه جانبه هم استانی های عزیز در مدیریت مصرف برق، از تخصیص پاداش خوش مصرفی به حدود ۱۰۹ هزار از مشترکان برق خانگی استان در پایان خرداد ماه خبر داد.

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ مهندس مرادی ضمن قدردانی از همکاری مشترکان برق استان در اجرای برنامه های مدیریت مصرف اظهار داشت: از مجموع ۳۰۱ هزار قبض برق صادره در بخش خانگی استان کرمانشاه در پایان خردادماه، حدود ۱۰۹ هزار قبض، مشمول پاداش خوش مصرفی بوده است که در صورت مراجعه به نرم افزار برق من می توانند بر روی قبض برق خود، شاهد تخصیص پاداش باشند.

وی گفت: در عین حال از آن جا که الگوهای هواشناسی برای هفته جاری، افزایش دمای هوا را پیش بینی می کنند انتظار می رود میزان مصرف برق در استان به میزان قالب ملاحظه ای افزایش یابد و این مساله، حفظ پایداری شبکه برق به ویژه در ساعات اوج بار را با چالش مواجه خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه ضمن قدردانی از همکاری ارزنده مشترکان برق استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تمامی ظرفیت های فنی به منظور توزیع مناسب انرژی در استان به کارگرفته شده اما امیدواریم تمامی مشترکان برق به ویژه در بخش های اداری و خانگی، حداکثر همکاری را در مدیریت مصرف برق به عمل آورند تا شاهد بروز هیچ گونه اختلالی در تامین برق مورد نیاز استان نباشیم.

وی در رابطه با قطعی برق ادارات استان نیز اظهار داشت؛ تاکنون برق ۶۵ مشترک اداری استان به دلیل عدم همکاری با این شرکت قطع شده و به صورت روزانه برق ۴ اداره قطع گردیده که این قطعی برق ادارات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ افزایش یافته است.

مرادی در پایان گفت: همه ادارات مطابق با مصوبه هیات وزیران موظف به کاهش ۳۰ درصدی مصرف برق در ساعات اداری و کاهش ۶۰ درصدی مصرف در ساعات غیر اداری هستند و طی هفته جاری با توجه به افزایش دمای هوا این شرکت نظارت خود را بر عملکرد ادارات تمام استان افزایش خواهد داد.