کلنگ ساخت ساختمان پزشکی قانونی شهرستان جوانرود زده شد

ایرسا_ مراسم کلنگ زنی ساختمان پزشکی قانونی شهرستان جوانرود از محل اعتبارات استانی و با حضور رییس کل دادگستری استان کرمانشاه ،نماینده پاوه و اورامانات درمجلس شورای اسلامی ،مدیر کل پزشکی قانونی استان و برخی دیگر از مسئولان این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش ایرسا آنلاین ، صبح امروز ۲۹ اردیبهشت ماه، آیین کلنگ زنی ساختمان پزشکی قاونی شهرستان جوانرود و با حضور دکتر توسلی زاده ریس کل دادگستری استان،دکتر لهونی نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی ،دکتر سلیم خانی مدیر کل پزشکی قانونی استان و امام جمعه ،ریس دادگستری ،دادستان،فرماندار،شهردار،اعضای شورای شهر و برخی دیگر از مسئولان این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر خانی ضمن خیر مقدم به حاضرین ،از زحمات و مساعدت های مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و سایر مسئولین استانی و شهرستان جوانرود که نهایت همکاری و تعامل را با این پروژه داشته اند تشکر کرد.

در ادامه این مراسم دکتر لهونی نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی ،ضمن تشکر و قدرانی از زحمات دکتر خانی بابت پیگیری و جذب اعتبار لازم جهت ساخت این پروژه ، مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان جهت ساخت این پروژه و ۵۰۰میلیون تومان جهت ساخت ساختمان پزشکی قانونی شهرستان روانسر که زمین آن توسط خیرین به پزشکی قانونی اهدا شده است، کمک نمود.

لازم به ذکر است اعتبار خرید زمین و ساخت ساختمان پزشکی قانونی شهرستان جوانرود از محل اعتبارات استانی تامین گردیده است و متراژ زمین به مساحت ۷۰۰ متر مربع و زیر بنای آن ۱۹۶ متر مربع که شامل بخش های اداری ، معاینات و تشریح می باشد.

در پایان دکتر خانی از کلنگ زنی ساختمان پزشکی قانونی شهرستان سرپلذهاب در روز پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت خبر داد.