کلنگ اولین مدرسه کودکان استثنایی مبتلا به اوتیسم استان کرمانشاه به همت خیرین در آینده‌ای نزدیک به زمین خواهد خورد

ایرسا_ مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: با حضور سید جواد حسینی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس مدارس استثنایی کشور، مدیر کل آموزش و پرورش و مسئولین استانی، آئین کلنگ زنی اولین مدرسه ویژه کودکان استثنایی مبتلا به اوتیسم استان در شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرسا آنلاین ، مرزبان نظری مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه اظهار کرد: آئین کلنگ زنی اولین مدرسه ویژه کودکان استثنایی مبتلا به اوتیسم استان کرمانشاه با حضور سید جواد حسینی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس مدارس استثنایی کشور، مجید یزدان پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان و مسئولین استانی به میزبانی این اداره کل در شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مدرسه ۱۵ کلاسه با زیربنای یک هزار و ۳۵ متر مربع، با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال و با مشارکت ۵۰ درصدی خیر نیک اندیش عبدلله باباخانی احداث خواهد شد ادامه داد:  این پروژه که برای اولین بار در سطح استان کرمانشاه اجرا خواهد شد با مشارکت و نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه احداث و به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه ضمن تشکر ویژه از خیر این پروژه گفت: این مدرسه مطابق با ضوابط و استانداردهای مختص به کودکان استثنایی اوتیسم ساخته و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.