ایرسا - فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله بزرگ لوازم خانگی قاچاق شامل یخچال، لباسشویی، جاروبرقی و اجاق گاز به ارزش 25 میلیارد ریال در شهر "کرمانشاه" خبر داد.

به گزارش ایرسا آنلاین ، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان از وجود یک انبار محل دپوی لوازم خانگی قاچاق در شهر “کرمانشاه”، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی انبار مورد نظر شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در این بازرسی ۸۴ دستگاه تلویزیون، ۳۳ دستگاه یخچال، ۵۵ دستگاه لباسشویی، ۱۲ دستگاه جاروبرقی و ۱۲ دستگاه اجاق گاز قاچاق کشف شد.

سردار جاویدان، ارزش محموله قاچاق کشف شده طبق نظر کارشناسان را ۲۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این راستا انبار مورد نظر پلمب و یک نفر هم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق و احتکار را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه عنوان کرد و گفت: آمار کشفیات قاچاق در ۳ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۱۸ درصد رشد داشته است.