ایرسا_ فرمانده انتظامی استان از تداوم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی (ظفر3) خبر داد و گفت: کشف 240 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 72 نفر از عوامل مرتبط با آن از جمله اقدامات انجام شده بوده است.

به گزارش ایرسا آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این طرح با حضور تعدادی از پلیس های تخصصی مانند آگاهی، مبارزه با موادمخدر، امنیت عمومی و امنیت اقتصادی ظرف مدت ۴۸ ساعت اخیر در نقاط مختلف استان از جمله کرمانشاه اجرا شد.

وی با اشاره به کشف ۲۴۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر که عمده آن را تریاک تشکیل می دهد، افزود: ۳ باند عمده تهیه و توزیع منهدم، ۶ دستگاه خودرو توقیف و ۲۷ واحد مسکونی و صنفی نیز در این راستا پلمب شد.

سردار جاویدان تصریح کرد: ۷۲ نفر از قاچاقچیان، خرده فروشان، توزیع و حمل کنندگان و دیگر عوامل مرتبط با مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه و با اشاره به انهدام ۴ باند سرقت و دستگیری تعدادی سارق و مالخر توسط پلیس آگاهی، ادامه داد: کاراگاهان در این طرح ۱۱ دستگاه خودرو و ۴ دستگاه موتورسیکلت سرقتی به همراه تعداد زیادی قطعات خودرو نیز کشف کردند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی نیز موفق به کشف ۲۵ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت و ۶ و نیم میلیارد ریال کالای قاچاق که عمدتا لوازم خانگی و قطعات خودرو بود، شدند.

سردار جاویدان همچنین از دستگیری ۶ نفر از اخلالگران بازار ارز و کشف مقدار زیادی ارز غیرمجاز و تقلبی به ارزش یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از ۱۲۰ مورد سرکشی و نظارت بر کار اصناف توسط پلیس امنیت عمومی خبر داد و گفت: در این راستا ۳۱ واحد متخلف پلمب شد.

وی، توقیف ۳۳ دستگاه خودرو به خاظر ایجاد مزاحمت، اخلال و مسائل اخلاقی را از دیگر اقدامات انجام شده پلیس امنیت عمومی اعلام کرد و گفت: ۸ قبضه سلاح نیز کشف شد.

سردار جاویدان در پایان از دستگیری ۱۷ نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی خبر داد و گفت: این افراد شامل اراذل و اوباش و عوامل تیراندازی بوده اند که تحویل مراجع قضائی شدند.