بر اساس ارزیابی های وزارتی و همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی؛

کسب مقام برتر کشوری در طی یک سال گذشته توسط اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه

ایرسا_ اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه بر اساس ارزیابی های وزارتی و شاخص ابلاغی در بخش "مطبوعات و پاسخگویی به انتقادها" در بین ۳۲ استان کشور نیز موفق به کسب رتبه برتر شد.

به گزارش ایرسا آنلاین نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه،  بر اساس نتایج ارزیابی های وزارتی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کرمانشاه موفق شد در بخش “مطبوعات و پاسخگویی به انتقادها” در بین ۳۲ استان عنوان برتر کشوری را کسب کند.

در این ارزیابی کشوری شاخص هایی نظیر انعکاس و پوشش اخبار در پرتال سازمانی، انعکاس اخبار در فضای مجازی، پوشش اخبار از طریق رسانه های جمعی، بهره گیری از رسانه های ملی و استانی، انجام تبلیغات محیطی و مناسبتی، دستیابی به شاخص های تعریف شده در برنامه سازمانی، فرآیندهای اداری،  ارتباطات درون و برون سازمانی، گردهمایی ها و مناسبات، میزبانی مراسمات، جشنواره ها، رویدادهای ملی و سفرهای وزارتی، افکار سنجی و توانمندی کارشناسان و مسئولین روابط عمومی اطلاع رسانی مورد بررسی قرار گرفت.
گفتنی است؛ نتایج این ارزیابی کشوری ساعاتی پیش و در آستانه فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.