کسب سه عنوان برتر توسط اعضای سازمان بسیج مهندسین صنعتی در جشنواره ویژه پروفسور حسابی

ایرسا_ حمیدرضا رهرو، علی نجفی و رضا حیدری از اعضای سازمان بسیج مهندسین صنعتی موفق به کسب سه عنوان: "پژوهشگر برتر"، "اثر برگزیده جشنواره" و "مقاله برتر" در جشنواره ویژه پروفسور حسابی گردیدند.

به گزارش ایرسا آنلاین؛ این بسیجیان که از دانشجویان دانشگاه صدا و سیما می باشند با کسب رأی عالی داوران در بخش مقاله با عنوان “رسالت رسانه ها در عرصه اقتصاد مقاومتی با تاکید بر گام دوم انقلاب”موفق به کسب سه عنوان: “پژوهشگر برتر”، “اثر برگزیده جشنواره” و “مقاله برتر” در جشنواره ویژه پروفسور حسابی گردید.

بنا به این گزارش همچنین با عنایت به کیفیت اثرات ارسالی به جشنواره و بنا بر رأی شورای مدیریت و برنامه‌ریزی جشنواره، به عنوان “پژوهشگر برتر جشنواره” نیز شناخته شدند و جایزه ویژه چهارمین دوره جشنواره پروفسور حسابی را دریافت کردند.

جشنواره پایان نامه‌های برتر ایران – جایزه ویژه پروفسور حسابی، به عنوان یکی از جشنواره‌های تحت نظارت آکادمی بین المللی علوم و تکنولوژی ایران، هر ساله آثار برتر را انتخاب و معرفی می‌‌کند. هدف این جشنواره انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی سراسر کشور، داوری، بررسی و درجه بندی پایان نامه‌های انجام شده در دانشگاه‌های ایران و در نهایت گردآوری و انتشار برترین پایان‌نامه‌های انجام شده در دانشگاه‌های ایران و طرح‌های پژوهشی در یک مجموعه واحد و به صورت منظم و دوره‌ای است.