پلیس و دستگاه قضائی قاطعانه با مخلان امنیت برخورد می کنند/دستگیری ۳۰ نفر از اراذل در کرمانشاه

ایرسا_فرمانده انتظامی استان گفت: پلیس و دستگاه قضائی برای برخورد قاطعانه با مخلان نظم و امنیت عمومی و اراذل و اوباش مصمم بوده و آنها را به سزای عملشان خواهند رساند.

به گزارش ایرسا آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” در دیدار با توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه اظهار داشت: مقابله با اراذل و اوباش و آنهایی که به قصد قدرت نمایی اقدام به ایجاد اخلال در نظم و امنیت عمومی می کنند موضوع مهمی است که در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اراذل و اوباش جزو بدترین مجرمانی هستند که با اقدام و رفتار خود امنیت روانی شهروندان را با مخاطره روبرو می کنند تا جایی که اقدام آنها تا مدت ها در اذهان باقی می ماند و خاطره ای نازیبا به جا می گذارد.

سردار جاویدان تصریح کرد: برخورد با چنین افرادی یکی از اولویت های کار پلیس است و همکاران ما بدون هیچ گذشتی با آنها برخورد می کنند تا امنیت را برقرار کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به برخوردهای اخیر صورت گرفته با این افراد، گفت: شهریور امسال و تنها در شهرستان کرمانشاه ۴۵ طرح در این راستا انجام که حاصل آن دستگیری ۳۰ نفر و کشف ۱۴۲ قبضه سلاح سرد از آنها بوده است.

وی یادآوری کرد: خوشبختانه دستگاه قضائی نیز در این مدت همکاری بسیار مناسبی با پلیس داشته و احکام لازم و متناسب با جرم این افراد را به سرعت صادر کرده است.

سردار جاویدان گفت: همین همدلی و انسجام در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی است که باعث شده حساب کار دستشان آمده و به این یین و نتیجه برسند که کرمانشاه جای امنی ربایشان نیست.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان تصریح کرد: اراذل و اوباش بدانند پلیس و دستگاه قضائی مصمم تر از قبل قاطعانه ترین برخوردهای را با انها خواهند داشت و تا دیر نشده بهتر است دست از رفتار خود بردارند.
پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه نیز در این دیدار از

اقدامات پلیس در مواجهه با اراذل و اوباش قدردانی و حمایت کامل دستگاه قضائی از برنامه های امنیت آفرین پلیس را اعلام کرد.