پلیس راه اسلام‌آباد غرب – پل دختر افتتاح شد

ایرسا_ در چهارمین روز از هفته دولت آیین افتتاح پلیس راه اسلام‌آباد غرب - پل‌دختر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش ایرسا آنلاین،  معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در این مراسم گفت: زیربنای این پلیس راه ۶۵۰ متر است که دارای ۶۰۰ متر ساختمان اداری بوده و با اعتباری بالغ بر ۷۰میلیارد ریال ساخته و تحویل پلیس راه داده شده است.

مهندس چشمه خاور افزود: ساخت این پلیس راه در محور اسلام‌آباد غرب در استان کرمانشاه به پل‌دختر در استان لرستان با توجه به قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی و همچنین مسیر عبور زائران عتبات عالیات اهمیت بسیاری داشت.

سرهنگ سلمانی جانشین فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه در این مراسم گفت: در ابتدا باید تشکر و تقدیر ویژه‌ای از مدیر و پرسنل محترم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای داشته باشم که با تلاش‌های شبانه روزی و همکاری با پلیس راه توانسته اند آمار تصادفات در استان کرمانشاه را کاهش دهند.

حیدری فرماندار اسلام‌آباد غرب نیز در این مراسم گفت: بالا بردن اقتدار پلیس در تامین و ایجاد آرامش در جامعه لازم است و این نماد اقتدار نیاز به ایجاد شرایطی دارد تا بتواند امنیت هموطنان را تامین کند.

وی افزود: احداث ساختمان پلیس راه حمیل توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سبب استقرار امنیت در جاده‌ها و بالا بردن احساس امنیت و حضور به موقع پلیس راه در بین هموطنان خواهد شد. حیدری گفت: راهداری با ساخت و نگهداری جاده‌ها و پلیس راه با تامین امنیت هموطنان و با تلاش‌های شبانه روز توانسته‌اند آمار تصادفات را کاهش دهند.