وضعیت عادی جایگاه‌های سوخت کرمانشاه

ایرسا_ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه از وضعیت عادی سوخت‌رسانی در پمپ بنزین‌های کرمانشاه خبر داد و از مردم خواست از مراجعات غیرضروری به جایگاه‌های سوخت خودداری کنند.

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از ایسنا، پیمان بهرامی با اشاره به اینکه اختلال و یا کمبودی در روند توزیع ساخت در جایگاه‌های سوخت کرمانشاه وجود ندارد، گفت: بنزین به میزان کافی وجود دارد و مردم نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شاهد وجود صف یا هرگونه ازدحام  و یا اختلال در در جایگاه‌های سوخت نیستیم، از مردم درخواست کرد از مراجعه غیرضروری و خارج از نیاز به پمپ بنزین‌ها خودداری کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه از فعالیت ۱۶۵ باب جایگاه سوخت در سطح استان یاد کرد و ادامه داد: همه این جایگاه‌ها مانند روزهای سابق و به روال عادی در حال ارائه خدمات هستند.

بهرامی از مردم خواست  از هرگونه خرید بنزین در ظروف از جمله بطری‌های پلاستیکی و … و نگهداری آن خودداری کنند زیرا با توجه به خطر اشتعال پذیری بالای بنزین، امکان بروز حادثه وجود دارد.

وی تاکید کرد: تقاضا داریم مردم از توجه به شایعات خودداری کنند، از نگرانی بی مورد بپرهیزند و هرگونه  موضوعی که داشتند را تنها از مجاری معتبر از جمله سامانه کشوری ۰۹۶۲۷ دنبال کنند.