ورزشکاران کرمانشاهی سال گذشته ۱۴۵ مدال برون مرزی کسب کردند

ایرسا_ به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، ورزشکاران کرمانشاهی طی سال گذشته بیش از ۱۴۵ مدال جهانی، بازیهای آسیایی، آسیایی و بین المللی را کسب کردند.

به گزارش ایرسا آنلاین، منوچهر حاتمی با اشاره به عملکرد ورزشکاران کرمانشاه در سال گذشته، اظهار کرد: قهرمانان این استان ۴۶ مدال جهانی، ۴۳ مدال آسیایی و ۵۱ عنوان بین المللی و پنج مدال در بازیهای المپیک آسیایی و پارآسیایی برای کشورمان به ارمغان آوردند.

وی از دعوت از ۲۳۹ ورزشکار استان به اردوی تیم های ملی طی این مدت هم خبر داد و گفت: این تعداد ورزشکار بارها و در اردوهای مختلف از سوی مربیان، به اردو فراخوانده شده‌اند.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه اعزام ۲۳ مربی استان کرمانشاه در قالب تیم‌های ملی به مسابقات بین المللی و آسیایی طی یکسال را بی نظیر توصیف کرد و افزود: مربیان این استان با تلاش و علم خود موفق شده اند سهمی مهم در کادر فنی تیم های ملی داشته باشند.

وی در پایان برگزاری ۱۳ اردوی تیم های ملی و همچنین میزبانی ۵۹ مسابقه کشوری و منطقه ای در استان در قالب رقابت‌های قهرمانی کشور و کاپ آزاد کشوری را از دیگر اقدامات ورزش استان کرمانشاه در یکسال اخیر اعلام کرد.