«همه‌ بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند» اثر جدید نویسنده کرمانشاهی منتشر شد

ایرسا- «همه‌ بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند» اثر جدید «رضا موزونی» نویسنده‌ کرمانشاهی توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شمارگان پنج هزار جلد به چاپ رسید.

به گزارش خبرنگار ایرسا آنلاین به نقل از ایرنا، این کتاب که «احلام فائز» کار تصویری‌گری آن را انجام داده است، ویژه گروه سنی هفت سال به بالا است و شامل سه داستان کوتاه می‌باشد که مفاهیم دوست داشتن و عشق به خانواده و دوستان را در مخاطبان تقویت می‌کند.

رضا موزونی گفت: نوشتن برخی مفاهیم برای کودکان کمی دشوار است و عشق و دوست داشتن از دسته‌ی این مفاهیم است که در این کتاب به زبانی کودکانه به آن پرداخته‌ام.

موزونی پیش از این هم یکی از کتاب‌هایش با عنوان «یخی که عاشق خورشید شد» را به همین موضوع اختصاص داده بود و به چند زبان زنده‌ دنیا ترجمه شد.

پیش از این کتاب‌های دیگری مانند «مورچه و گلوله‌ کاموا»، «پسر صیاد»، «شاید این کتاب منفجر شود»، «عشق و رنج و بلوط» و «تاریخ ادبیات کودکان و نوجوانان» به زبان فارسی و کتاب‌های مانند «تاتی» «ختی، متی»، «میمگه جارو به‌رقی»، «چراخ» و «ترانه‌های سرزمین مادری» به زبان کردی از این نویسنده‌ کودکان منتشر شده است.