ایرسا- معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از معافیت از خدمت افرادی خبر داد که دارای ۳ فرزند و بیشتر هستند.  

به گزارش ایرسا آنلاین، سرهنگ “مسعود همتی” اظهار داشت: تمامی مشمولان وکارکنان وظیفه حین خدمت که دارای ۴ فرزند و بیشتر هستند بدون شرط سنی و سایر مشمولان و سربازان وظیفه دارای ۳ فرزند به شرط داشتن حداقل ۴۰ سال تمام و در صورت طی دوره آموزش مقدماتی و تکمیلی بسیج در سپاه پاسداران از انجام خدمت دوره ضرورت سربازی معاف می‌شوند.
وی افزود: این مقررات تا پایان سال ۱۴۰۴ اجرایی بوده و از ابتدای خردادماه رسیدگی به درخواست‌ها آغاز شده است.
سرهنگ همتی تصریح کرد: مشمولان واجد شرایط معافیت مذکور لازم است با به همراه داشتن مدارک لازم اعم از اصل و تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی خود، همسر یا همسران و فرندان، آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی اشتغال به تحصیل به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کرمانشاه تصریح کرد: به تمامی درخواست‌ها پس از بررسی و استعلام لازم در اسرع وقت در استان محل سکونت رسیدگی می‌شود و متقاضیان جهت طی دوره آموزش مقدماتی و تکمیلی بسیج به سپاه استان محل سکونت معرفی و پس از طی دوره‌های مذکور کارت معافیت دریافت می‌کنند.
وی افزود: سربازان حین خدمتی که در شمول این مقررات قرار گرفته اند نیز در صورت سپری نمودن دوره آموزش رزم مقدماتی  و پس از احراز شرایط از خدمت ترخیص و کارت معافیت عنایات رهبری دریافت می‌کنند.
این مقام انتظامی در پایان گفت: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام رسان‌های داخلی (سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.