مدیر توزیع برق شهرستان سنقر و کلیایی معرفی شد

ایرسا- مراسم تکریم و معارفه مدیر توزیع برق سنقر با حضور جمعی از مسئولان و مدیران شرکت توزیع برق استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش ایرسا آنلاین، فرماندار شهرستان سنقر در این مراسم گفت: باید ارائه خدمات به مردم متدین و فهیم شهرستان، به نحو شایسته و در خور جایگاه فرهنگی مردم این خطه صورت پذیرد.

قربانی با اشاره به خدمات ارزنده مدیریت توزیع برق شهرستان، بر خدمت‌رسانی به مردم تأکید کرد و افزود: برق گسترده‌ترین سطح خدمات‌رسانی در کشور را دارد و مجموعه توزیع برق شهرستان سنقر همواره از تعامل مطلوبی با دستگاه‌های اجرایی شهرستان برخوردار است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه هم خدمت به مردم را بهترین نعمت برشمرد و گفت: باید قدر توفیق خدمتگزاری به مردم را دانست و از این فرصت برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم استفاده کرد.

مهندس محمد مرادی با اشاره به اینکه تأمین برق پایدار و ارائه خدمات مستمر به مشترکان رو منوط به همکاری شهروندان و مسئولان دانست، افزود:مدیریت مصرف برق در تابستان پیشرو امری مهم است.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی به عنوان دارایی ارزشمند هر سازمان محسوب می‌شود، افزود: نقش نیروی انسانی در صنعت برق به عنوان گسترده‌ترین دستگاه خدمات‌رسان بسیار کلیدی است.

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات مهندس امجدیان مدیر پیشین توزیع برق شهرستان سنقر، مهندس عظیمی به عنوان مدیر جدید توزیع برق شهرستان سنقر و کلیایی معرفی شد.