ایرسا_متاسفانه با خبر شدیم سید مهدی کریمان مدیر اسبق تعاونی های مسکن مهر کشور و سرپرست دفتر تعاونی های مسکن وزارت تعاون اسبق بر اثر بیماری کرونا دعوت حق را لبیک و همکاران خود را در سوگی سهمگین فرونشانده است .

بسمه تعالی
روز بیست و نهم آذرماه سال ۱۳۹۹ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با خبر درگذشت یکی از مدیران دلسوز وتوانمند خود که سال های متمادی درجمع تعاونگران و تعاونی های مسکن شناخته شده و نام آشنا بود مواجه گشت.

متاسفانه با خبر شدیم سید مهدی کریمان مدیر اسبق تعاونی های مسکن مهر کشور و سرپرست دفتر تعاونی های مسکن وزارت تعاون اسبق بر اثر بیماری کرونا دعوت حق را لبیک و همکاران خود را در سوگی سهمگین فرونشانده است .

وی دانش آموخته ی مهندسی عمران و شهرسازی و از مدیران با سابقه ، خوش فکر ، باتجربه و خدوم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بود که علاوه بر خصوصیات والای اخلاقی و ارزشی دربحرانها و مشکلات پیش رو با توکل بر خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار یا راهی میافت و یا راهی میساخت .

از سال ۱۳۸۵ او تمامی تخصص ، دانش و تجربه خود که طی سالهای گذشته کسب نموده بود را در مدیریت اجرایی طرح مسکن مهر به کار گرفت و تمامی مساعی خود را بی وقفه معطوف به خانه دار کردن اقشار کم درآمد کشور ایران اسلامی نمود. او در نگارش آیین نامه اجرایی بند “د ” تبصره ۶ قانون بودجه سال ۱۳۸۶ که زیر بنای پروژه ملی مسکن مهر بود نقش اساسی بهمراه سایر همکاران بخش تعاون ایفا نمود و به هدف والایی که برای رسیدن به آن شب و روز نمیشناخت اعتقاد و ایمان راسخ داشت .

با تلاش و پیگیری های مستمراین مدیر متعهد ، جوان و تلاشگر ، تعاونی‌های مسکن مهر در کشور شکل گرفت و در نتیجه ی آن، هزاران هزار مسکن مهر با رفع موانع ساخته و آماده تحویل به متقاضیان گردید .

ساکنین مسکن های مهر لبخند رضایت او را هنگام تحویل کلید سر پناهشان هیچ وقت فراموش نخواهند کرد و خود را مرهون زحمات این عزیز سفر کرده میدانند

آثار قلمی متعددی نیز در حوزه تخصصی تعاونی‌های مسکن از سید مهدی کریمان برای بهره برداری آیندگان به جا مانده است .

کارکنان پایگاه خبری ایرسا آنلاین ضایعه ی درگذشت این مدیر خدوم را را به تمام تعاونگران تسلیت می‌گوید.

یادش گرامی و راهش پر رهرو باد