ایرسا- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه لایحه تجلیل از قهرمانان کرمانشاهی المپیک ناشنوایان به شورای اسلامی شهر کرمانشاه ارسال شده، گفت: ورزشکاران به ویژه ورزشکاران ناشنوا سرمایه‌های کرمانشاه هستند.

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از ایسنا، در پی انتقاد رییس هیات ناشنوایان کرمانشاه از شهرداری و شورای شهر کرمانشاه به دلیل عدم پرداخت هدیه ورزشکاران المپیکی ناشنوای استان، امیررضا همایون دولتشاهی مدیرکل روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، اظهار داشت: بر اساس پیگیری‌های دکتر نوروزی شهردار کرمانشاه لایحه تجلیل از این ورزشکاران در خرداد ماه سال جاری از سوی شهرداری به شورای اسلامی شهر ارسال شده است.

وی افزود: این لایحه در هیات رئیسه وقت شورای اسلامی شهر کرمانشاه مطرح و به کمیسیون ورزش این شورا ارسال شد که با توجه به پایان دوره هیات رئیسه شورا، بررسی لایحه به کمیسیون جدید ورزش شورا سپرده خواهد شد.

دولتشاهی خاطرنشان کرد: با توجه به نظر مثبت اعضا شورا نسبت به ورزشکاران، لایحه تجلیل از قهرمانان کرمانشاهی المپیک ناشنوایان به زودی با تشکیل کمیسیون ورزش شورای اسلامی شهر مصوب و اجرایی خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: اعتقاد داریم قهرمانان ورزشی سرمایه استان و همچنین کشور هستند و مجموعه مدیریت شهری نگاه ویژه ای به ورزش چه در بعد همگانی و چه بعد قهرمانی دارد وتجلیل از ورزشکاران و قهرمانان بین‌المللی را خارج از هرگونه بحث تبلیغاتی، بخشی از وظایف خود می‌دانیم.