قفل نمایشگاهی کرمانشاه باز شد

ایرسا_ نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه که از ۶ ماه گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا بسته شده بود، برای نمایش مبلمان عصر روز دوشنبه بازگشایی شد. مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه گفت: نمایشگاه تخصصی مبلمان که از امروز برپا شده است نخستین نمایشگاه استان در سال جاری محسوب می شود.

به گزارش ایرسا آنلاین، بنفشه امامی نیا، با بیان اینکه این نمایشگاه تا ۲۱ شهریور ماه برپا است، گفت: نمایشگاه مبلمان در قالب ۱۲۰ غرفه و در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع آغاز به کار کرده است.

وی با تاکید بر اینکه پروتکل های بهداشتی بادقت در این نمایشگاه رعایت می شود، افزود: از یک هفته قبل کار شست‌ و شو و گندزدایی سالن‌های نمایشگاه با دقت و رعایت کامل موازین بهداشتی صورت گرفته و این امر تا روز پایان نمایشگاه به صورت مداوم ادامه خواهد داشت.

به گفته مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه، مردم می‌توانند هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۱ از نمایشگاه مبلمان بازدید کنند.

براساس مصوبه ستاد استانی کرونا در صورتی که وضعیت شیوع بیماری کرونا در حالت قرمز نباشد، نمایشگاه های تخصصی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می تواند برپا شود.

پس از برگزاری نمایشگاه مبلمان، نمایشگاه دفاع مقدس به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس توسط نیروهای مسلح برپا خواهد شد.