قدردانی استاندار کرمانشاه از کمیته امداد برای اجرای رزمایش بزرگ” همدلی برای ایران همدل”

ایرسا_ استاندار کرمانشاه طی نامه ای به سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد از مدیرکل، معاونین، مدیران، روسای ادارات تابعه و امدادگران خدوم کمیته امداد استان که برای اجرای رزمایش بزرگ" همدلی برای ایران همدل" به صورت بی وقفه و جهادی تلاش کردند، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایرسا آنلاین، هوشنگ بازوند طی نامه ای به سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد از مدیرکل، معاونین، مدیران، روسای ادارات تابعه و امدادگران خدوم کمیته امداد استان که برای اجرای رزمایش بزرگ” همدلی برای ایران همدل” به صورت بی وقفه و جهادی تلاش کردند، تقدیر و تشکر کرد.

بازوند در این نامه با بیان اینکه کمیته امداد استان کرمانشاه ضمن لبیک به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری( مدظله العالی) همگام با سایر سازمان ها و نهادها با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و ارتباط مناسب و موثر با خیران؛ اقدامات گسترده ای در راستای اجرای این رزمایش و اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان انجام داده، گفت: این نهاد در ماه مبارک رمضان امسال با دایر کردن ۵۰ آشپرخانه مهدوی به طبخ و توزیع ۱۸۰ هزار پرس غذای گرم مبادرت کرده است.

وی همچنین به توزیع ۷۰ هزار سبد معیشتی بین خانوارهای نیازمند از سوی این نهاد اشاره و عنوان کرد: طبخ غذاهای گرم و توزیع سبدهای معیشتی با تلاش امدادگران کمیته امداد در جمع آوری ۱۸ میلیارد تومان کمک مردمی میسر شده است.

استاندار کرمانشاه با یادآوری اینکه همچنین در ایام شیوع ویروس کرونا این نهاد با راه اندازی پویش های نذر سلامت و شکرانه سلامت نسبت به تهیه و توزیع ده هزار و ۵۰۰ سبد کالای حمایتی و بهداشتی اقدام کرده، بیان کرد: راه اندازی ۱۰ کارگاه تولید ماسک و تولید بیش از ۳۰۰ هزار ماسک رایگان از دیگر اقدامات ارزشمند این نهاد در این مدت بوده است.

وی در پایان این نامه از سخاوت و نوع دوستی مردم خیر کرمانشاه نیز که همواره یاری گر نیازمندان بوده اند، قدردانی و تشکر کرد.

شایسته ذکر است، سید مرتضی بختیاری ، رئیس کمیته امداد نیز طی نامه ای ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های جهادی امدادگران به ویژه مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه، از درگاه خدواند منان برای تمامی خادمان مردم آرزوی سلامتی، توفیق و بهروزی کرد.