ایرسا- مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی مطلوب این استان برای برگزاری اولین دوره رقابتهای مینی فوتبال محلات (جام ایرانیان) پس از سالها گفت: برگزاری این رقابتها به نوعی هویت بخشی به توانایی ها و استعدادهای نوجوانان و جوانان ساکن در محلات است که استعداد آنها کمتر دیده شده است.

به گزارش ایرسا آنلاین، منوچهر حاتمی برگزاری رقابتهای مینی فوتبال محلات را در فرصتی طلایی برای نشان دادن نبوغ و توانایی ها ذکر کرد و گفت:قئتبال محلات در کرمانشاه از گذشته مورد توجه و استقبال بوده است و بسیاری از نخبگان فوتبال این استان از دل همین مسابقات شناسایی و رشد کرده اند.
او با تاکید بر تقویت بعد همگانی ورزش در تمامی رشته های ورزشی گفت: از ویژگی های بارز رقابتهای مینی فوتبال محلات، تقویت بعد همگانی نمودن ورزش است که در کنار بازگشت شور و هیجان به محلات به صورت جدی مورد توجه قرار می گیرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت: جام محلات می‌تواند استعدادهای ورزش در سطح محلات را وارد دنیای قهرمانی کند و این جام به طور قطع تحولی برای تبدیل مستعدین کوچه پس کوچه‌های شهر به ورزش قهرمانی و حرفه‌ای خواهد بود و از تمامی هیاتهای ورزشی که ظرفیت های لازم را برای برگزاری مسابقات محلات دارند،می خواهیم در این عزصه ورود نمایند و از امکانات موجود در محلات برای برگزاری مسابقات استفاده نمایند.
ثبت نام بیش از ۲۳۰۰ تیم استان کرمانشاه در جام ایرانیان
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از ثبت نام بیش از ۲۳۰۰ تیم در قالب مینی فوتبال محلات در استان کرمانشاه برای شرکت در اولین دوره رقابتهای جام ایرانیان خبر داد و گفت: ۱۵ هزار فرد بالای ۱۵ سال در این مسابقات از اوایل تابستان با یکدیگر به رقابت می پردازند تا بار دیگر شاهد بازگشت شور و هیجان به محلات باشیم.
به گفته وی، مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان از برنامه‌های مهم در توسعه ورزش همگانی در سطح استان به شمار می‌رود که توسط هیاتهای ورزش همگانی در استان برگزار می شود.
او افزود: مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان در سطح شهرها، بخش‌ها، شهرستانها و استان برگزار می‌شود و تیم قهرمان از هر استان به مسابقات کشوری اعزام می‌شود.