ایرسا_ مدیرکل آموزش و پرورش گفت: از فردا (۱۴ فروردین) روند آموزش دانش آموزان استان به همان روش های قبل از تعطیلات نوروزی ادامه می یابد.

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از ایسنا، مجید یزدان پناه در تشریح نحوه فعالیت مدارس بعد از تعطیلات نوروزی، با اشاره به آمادگی مدارس استان برای حضور دانش آموزان برای از سرگیری روند آموزش، اظهار کرد: برای بازگشایی مدارس آماده اجرای تصمیمات ستاد ملی و استانی کرونا هستیم.

یزدان پناه افزود: از آنجایی که هیچ تصمیم جدیدی از سوی ستاد ملی و استانی کرونا در مورد نحوه بازگشایی مدارس گرفته نشده، فعلا آموزش‌ها به روش های قبل از تعطیلات نوروزی تدوام خواهد داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه گفت: مدارس آماده حضور معلم‌ها و دانش آموزان بوده و اگر دانش آموزی برای حضور در کلاس های رفع اشکال تمایل داشته باشد، می تواند با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس حضور پیدا کند.

وی اضافه کرد: دانش آموزان مناطق زرد و آبی در صورت تمایل می‌توانند برای حضور در کلاس های درس رفع اشکال در مدارس حضور پیدا کنند.
یزدان پناه در خصوص نحوه آموزش دانش‌آموزان مناطق قرمز نیز گفت: در مناطق قرمز همچون گذشته آموزش ها ۱۰۰ درصد غیرحضوری است.

وی ادامه داد: حضور دانش آموزان در مدارس مناطق نارنجی اختیاری است و هیچ اجباری برای حضور دانش آموزان در مدارس وجود ندارد.

⚠️رنگ بندی جدید شهرستانها از ۱۳ فروردین به این شرح است:

🟥شهرستان قرمز:
🔴اسلام آباد غرب

🟧شهرستان های نارنجی:
🟠گیلانغرب
🟠کرمانشاه
🟠سرپل ذهاب
🟠سنقر و کلیایی
🟠کنگاور
🟠 پاوه

🟨شهرستان های زرد:
🟡هرسین
🟡صحنه
🟡ثلاث باباجانی
🟡دالاهو
🟡قصرشیرین
🟡جوانرود
🟡روانسر