بخشدار کوزران:

شبکه فاظلاب از دغدغه های اصلی مردم کوزران است/ به جد پیگیر این موضوع هستیم

ایرسا_ بخشدار کوزران گفت: با جدیت پیگیر مطالبه بر حق شهروندان کوزرانی در موضوع ایجاد شبکه فاضلاب و تاسیسات جانبی آن هستیم.

به گزارش ایرسا آنلاین، جمشید عزیزی اظهار کرد: از مجموع ۲۱۵۰۰ متر شبکه فاضلاب شهر کوزران، در سال ۸۴ قریب ۱۱۰۰ متر آن از محل اعتبارات داخلی آب و فاضلاب لوله گذاری و در سال ۱۳۹۹نیز از محل اعتبارات مناطق زلزله زده ۴۰۰ متر دیگر با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان لوله گذاری گردیده است.

بخشدار کوزران گفت: ۲۰ کیلومتر دیگر آن همچنان به دلیل عدم ردیف اعتباری و تامین بودجه بلاتکلیف مانده است که شهروندان کوزرانی بناچار همچنان از چاه جذبی استفاده می نمایند.

وی افزود: اخیرا مکاتباتی با فرمانداری و دستگاه های ذیربط به منظور اخذ ردیف اعتباری و به تبع آن تامین بودجه سالیانه صورت داده ایم که امیدواریم به همکاری ارگانهای ذیربط و طی تشریفات خاص قانونی ردیف اعتباری لازم برای این امر اختصاص یابد.

عزیزی اظهار داشت: به منظور لوله گذاری، تملک زمین و هم چنین تصفیه خانه در شرایط فعلی نیاز به اختصاص حداقل ۳۰ میلیارد تومان اعتبار می باشد.

وی ابراز امیدواری کرد: با همکاری همه دستگاههای ذیربط و حمایت فرماندار دلسوز شهرستان کرمانشاه جناب آقای مهندس رنجبر این مهم تحقق یابد.