ایرسا- با پایان هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال کشور، تکلیف دو تیم راه یافته به مرحله نهایی این رقابت‌ها مشخص شد و تیم شاهین کرمانشاه از راهیابی به این مرحله باز ماند.

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از ایسنا، منصور محمودی سرمربی تیم شاهین کرمانشاه با اشاره به عدم صعود تیمش به مرحله بعدی رقابتهای لیگ دسته اول فوتسال، اظهار کرد: در این فصل از رقابتهای لیگ تلاش کردیم تا برای بار دوم به لیگ برتر صعود کنیم، اما مشکلاتی پیش پای تیم ما وجود داشت که این هدف محقق نشد.

وی مشکلات مالی را مهمترین مانع برای صعود تیمش عنوان کرد و گفت: متاسفانه در کرمانشاه برای ورزش ارزشی قائل نمی‌شوند و همین باعث می‌شود که ورزش شهرهایی مانند اراک و اصفهان و خوزستان رشد کند و ما همچنان لنگ حضور در لیگ‌های پایین‌تر بمانیم.

سرمربی تیم شاهین کرمانشاه تصریح کرد: در این فصل از رقابتها با تیم‌هایی روبرو شدیم که چندین میلیارد تومان هزینه کرده بودند، اما کل هزینه‌ای که تیم ما کرد حدود ۵۰۰ میلیون تومان بود که تمام توان مدیرعامل باشگاه بود.

وی تاکید کرد: حضور در رقابت‌های لیگی تنها با توانایی و حمایت یک نفر امکانپذیر نیست، بلکه باید ارگان‌ها، کارخانجات و سرمایه گذاران بخش خصوصی هم کمک کنند، اما متاسفانه در کرمانشاه چنین چیزی وجود ندارد.

محمودی اضافه کرد: ما در این رقابت‌ها نتوانستیم حتی یک بازیکن خوب را هم از خارج از استان بیاوریم، چرا که حداقل پرداختی به یک بازیکن در این فصل از رقابت‌ها حدود ۱۰۰ میلیون تومان بود، درحالیکه رقم قرارداد بازیکنان ما حدود ۱۰ میلیون تومان بود.

وی یادآورشد: بازیکنان ما علیرغم اینکه رقم قراردادی پایینی دارند، اما چون برای استان خود بازی می‌کردند، در این تیم ماندند.

سرمربی تیم شاهین کرمانشاه در ادامه یکی دیگر از مشکلات تیمش در این فصل از رقابت‌های لیگ را مصدومیت و محرومیت بازیکنان اصلی و کلیدی تیم عنوان کرد و گفت: از شروع نیم فصل رقابت‌های لیگ طی چندبازی حدود پنج بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت از دست دادیم که این مسئله باعث شد در نیم فصل دوم عملکرد خوب نیم فصل اول را نداشته باشیم.

وی در پایان خواستار حمایت مسئولین استانی از این تیم و سایر تیم‌های ورزشی کرمانشاه شد و گفت: سرمایه گذاری در ورزش هزینه نیست، بلکه به دور ماندن جوانها از آسیب‌های اجتماعی و افزایش گرایش مردم به ورزش کمک خواهد کرد.

تیم شاهین کرمانشاه در پایان هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال ایران، در گروم سوم تاکنون از مجموع ۱۵ بازی خود، در شش بازی به پیروزی و در دو بازی به تساوی رسیده و هفت بازی را هم به حریفانش واگذار کرده است.

این تیم با ۲۰ امتیاز در رده چهارم جدول گروه سوم لیگ دسته اول فوتسال قرار دارد.

تیم شاهین کرمانشاه در هفته هجدهم و پایانی مرحله مقدماتی رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال کشور، چهارشنبه این هفته( ۲۴ اسفند) در دیداری تشریفاتی به مصاف تیم پیشگامان کاشان خواهد رفت.