سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه معرفی شد

ایرسا - با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سرپرست اداره کل استان کرمانشاه منصوب و امروز سه‌شنبه در مراسمی با حضور حجت الاسلام صحبت‌الله رحمانی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرسا آنلاین، در این مراسم از زحمات مختار احمدی قدردانی شد و بهروز جمشید مفید معاون این اداره کل به عنوان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه معرفی شد.

بهروز جمشید مفید، مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان سرپرست اداره کل استان کرمانشاه منصوب شده است.

در متن حکم وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجربه استانی به موجب این ابلاغ به عنوان ” سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ” تعیین می شوید.

همکاری موثر با مراجع ذیربط استانی جهت پیشبرد ماموریت های محوله بویژه در حوزه حمایت از شرکت های تعاونی و حل و فصل مشکلات مربوط، نگهداشت به روز نظام جامع اطلاعات بازار کار و ساماندهی آن مبتنی بر نیازها و ضرورتهای محلی و منطقه ای، تقویت نهادهای پشتیبان توسعه کارآفرینی، توانمندسازی و ارتقا بهره وری نیروی انسانی با تاکید بر رعایت اخلاق حرفه ای، نظارت بر اجرای دقیق قوانین و مقررات حوزه کار، توسعه حوزه های رفاه اجتماعی و نظارت بر ارائه خدمات اجتماعی کارگران و همین طور ترویج و معرفی مولفه های فرهنگ کار بومی از اولویت های جنابعالی می باشد