به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مدیرعامل این شرکت به همراه فرماندار، دادستان و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب با حضور در منزل ستوان بیرامی از ایثارگی ایشان تجلیل و قدردانی کردند. مهندس محمد مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره […]

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مدیرعامل این شرکت به همراه فرماندار، دادستان و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب با حضور در منزل ستوان بیرامی از ایثارگی ایشان تجلیل و قدردانی کردند.

مهندس محمد مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی همواره برای ایجاد امنیت و آرامش خاطر مردم عزیز جان خود را کف دست گرفته اند، خطاب به ستوان بیرامی گفت: ما به جانبازی و جانفشانی شما افتخار می کنیم و از مجروح شدن نیروهای وظیفه شناسی مثل شما بسیار ناراحت می شویم.

وی ضمن ابراز امیدواری از دستگیری سارقان، اظهار کرد: همواره نیروهای نظامی و انتظامی با همراهی دستگاه قضایی مانع از توقف خدمتگزاری دستگاه های خدمات رسان می شوند و ما به عنوان عضو کوچکی از صنعت برق از تمامی نهادهای نظارتی و عملیاتی تشکر می کنیم.