ایرسا_ شهاب هنرجو در مجمع انتخاباتی هیات نجات غریق و غواصی استان کرمانشاه با کسب ۱۸ رای از ۲۷ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات نجات غریق و غواصی استان انتخاب شد.

به گزارش ایرسا آنلاین، در این انتخابات که با حضور «مهدی حیدری» رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی به عنوان رییس مجمع برگزار شد آقایان محسن بیات، مجتبی زاهدی، رضا زندی و شهاب هنرجو به عنوان کاندید ثبت نام کرده بودند و در مدت هفت دقیقه برنامه‌های خود را برای تصدی پست ریاست این هیات برای حاضران در جلسه بیان کردند.

رییس جدید هیات نجات غریق و غواصی استان کرمانشاه هم در برنامه دفاعیه خود با اشاره به اینکه در گذشته با ورزش شنا و این حوزه ارتباط نزدیکی داشته است گفت : بعد از کرونا بسیاری از ناجیان غریق به دلیل تعطیلی استخرها، دغدغه معیشتی داشتند و این در حالی است که بیمه آنها هم با مشکلات فراوانی روبرو است که در دوره جدید باید این مشکلات برطرف شود.

«شهاب هنرجو» وضعیت نجات غریق در شهرستان‌ها را نامناسب دانست و افزود : امروز شاهد چنددستگی در این هیات هستیم که باید با همراهی، همدلی و تعامل با یکدیگر فعالیت های این هیات را یکدست کنیم.

وی با اشاره به اینکه استان کرمانشاه در گذشته قطب ورزشی کشور خصوصا در نجات غریق بوده است گفت : رسالت اصلی این هیات آموزش و تربیت ناجیان است که باید با هم‌افزایی در این مسیر و کسب موفقیت های بیشتر گام برداریم.

  • منبع خبر : ایرنا