رونمایی از آئین نامه دستورالعمل و روش های جاری بازرسی در شهرداری

ایرسا_ برای نخستین بار در شهرداری کرمانشاه از  کتابچه دستورالعمل و روش‌های نوین بازرسی رونمایی شد. 

به گزارش ایرسا آنلاین ، از آئین نامه و دستورالعمل، روش های جاری و نوین اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری کرمانشاه در قالب یک کتاب رو نمایی شد.

بر اساس این گزارش در جلسه شورای مدیران شهرداری که با حضور شهردار کرمانشاه و مدیر کل اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری در سالن جلسات برگزار شد با همت اداره کل بازرسی شهرداری آئین نامه دستورالعمل و روش های جاری در اداره بازرسی شهرداری رونمایی شد.

مهندس برومند نامداری مدیرکل اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری کرمانشاه در این خصوص اظهار کرد: در سنوات گذشته زحمات و تلاش های زیادی در مجموعه بازرسی شهرداری انجام گرفته اما بسیاری از دستورالعمل ها و روش های اجرایی در این سازمان مغفول یا بلااستفاده مانده بود.

وی افزود: بعضاً از وجود چنین آئین نامه ای اطلاع در دست نبوده اما ما برای اولین بار همه دستورالعمل ها و روش های جاری در اداره کل بازرسی شهرداری را گردآوری و آن را در قالب یک کتاب به چاپ رسانده تا مرجع کامل و دقیقی در این خصوص در اختیار شهرداری کرمانشاه باشد.

مدیرکل بازرسی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: این دستورالعمل و روش های جاری در بازرسی به تعداد مناسبی چاپ و در اختیار همه معاونت ها، سازمان ها و مناطق شهرداری قرار گرفته است.