“روز کرمانشاه” بزودی در تقویم رسمی کشور ثبت خواهد شد

ایرسا_ دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و مسئول کارگروه مد و لباس کشور شامگاه پنج شنبه در دیدار با استاندار کرمانشاه گفت: "روز کرمانشاه" بزودی در تقویم رسمی کشور ثبت خواهد شد.

به گزارش ایرسا آنلاین، سید مجید امامی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و مسئول کارگروه مد و لباس کشور شامگاه پنج شنبه با دکتر محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه دیدار کرد.

در این دیدار پیرامون مهمترین موضوعات فرهنگی استان از جمله رویکرد قرارگاهی استان برای مدیریت مسائل فرهنگی، اربعین حسینی، یادمان ها فرهنگی، برگزاری جشنواره های هنری ملی، زمینه سازی برای معرفی ظرفیت های انبوه فرهنگی استان کرمانشاه، مد و لباس و… گفت وگو و تبادل نظر شد.

امامی در این دیدار در پاسخ به مطالبه مردم استان و استاندار کرمانشاه، از قطعی شدن نامگذاری روز پنجم مرداد ماه به نام «روز کرمانشاه» در تقویم رسمی کشور خبر داد و گفت:  که موانع پیش روی این موضوع بزودی رفع خواهد شد تا با انجام این نامگذاری، فرصت ویژه ای برای تمرکز و سرمایه گذاری جدید بر داشته های فرهنگی استان ایجاد شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران استانی هم در این نشست حضور داشتند.