ایرسا- مدیرکل اوقاف کرمانشاه با اشاره به سفر حجت‌الاسلام و المسلمین خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به استان کرمانشاه، گفت: سفر رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به استان یک سفر کاری پرمشغله بود که طی دو روز و با محوریت نشست با امناء موقوفات استان، شرکت در شورای برنامه‌ریزی مدارس اهل‌سنت استان در شهرستان پاوه، شرکت در جلسه شورای اداری اوقاف استان و بازدید از بقعه متبرکه سید عبیدالله(رض) هجیج انجام گرفت.

به گزارش ایرسا آنلاین، حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف کرمانشاه با اشاره به سفر دو روزه ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه به استان به دعوت شورای برنامه‌ریزی مدارس اهل‌سنت کرمانشاه، اظهار کرد: سفر حجت‌الاسلام و المسلمین خاموشی رئیس سازمان اوقاف به استان سفر کاری پرمشغله‌ای بود که طی دو روز و با محوریت نشست با امناء موقوفات استان، شرکت در شورای برنامه‌ریزی مدارس اهل‌سنت استان در شهرستان پاوه، شرکت در جلسه شورای اداری اوقاف استان و بازدید از بقعه متبرکه سید عبیدالله(رض) هجیج انجام گرفت.

وی افزود: در نشستی که با محوریت دیدار با امناء موقوفات کرمانشاه برگزار شد ضمن برپایی جلسات تخصصی هریک از امناء به ارائه گزارش‌های کاری خود در خصوص موقوفات پرداختند.

حجت‌الاسلام صالحی تصریح کرد: امیدواریم برگزاری چنین نشست‌هایی منجر به ارتقای سطح اطلاعاتی و عملکرد هرچه بهتر متولیان و هیئت امنای موقوفات و بقاع متبرکه شود و روز به روز شاهد شکوفایی موقوفات و این اماکن متبرکه باشیم.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه گفت: از دیگر محور‌های سفر رئیس سازمان اوقاف و رئیس شورای برنامه‌ریزی مدارس اهل‌سنت در کشور به استان شرکت در شورای برنامه‌ریزی مدارس اهل‌سنت در شهرستان پاوه بود که با حضور آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، ماموستا ملاقادر قادری، امام جمعه پاوه و حجت‌الاسلام و المسلمین لطفیان، مدیر مدارس علوم دینی اهل‌سنت برگزار شد.

وی اظهار کرد: شورای برنامه‌ریزی مدارس اهل‌سنت در کشور به صورت دوره‌ای جلساتی دارند که این دوره کرمانشاه میزبان آن بود و از مدارس اهل‌سنت سراسر کشور در این جلسه حضور داشتند.

حجت‌الاسلام صالحی افزود: در این نشست حجت‌الاسلام و المسلمین خاموشی با اشاره به نقش مؤثر علمای استان در روشنگری عظمت انقلاب در چهارچوب جهاد تبیین تقدیر کرد.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه در پایان یادآور شد: پایان بخش سفر حجت‌الاسلام خاموشی به استان بازدید از بقعه متبرکه سید عبیدالله(رض) هجیج در شهرستان پاوه بود.