دیدار صمیمی مدیر و مسئولین مخابرات منطقه کرمانشاه با همکارانِ فرزند شهید در مخابرات استان/ تجلیل از همکارانِ فرزند شهید در مخابرات منطقه کرمانشاه

ایرسا_ به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر،روزملی مقاومت ،ایثاروپیروزی، مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه وجمعی از مسئولین مخابرات استان باهمکارانِ فرزندشهیددیدار کردند .

به گزارش ایرسا آنلاین نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه،باهمکاری اداره روابط عمومی ، امور ایثارگران و جانبازان وپایگاه مقاومت بسیج،برنامه دیدارصمیمی مدیر و مسئولین مخابرات استان با همکارانی که جزو فرزندان معزز شهدای گرانقدر هستند برگزارگردید.

دراین دیدار که با قرائت آیاتی از کلام الله مجید وپخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد ، ابتدا حسین آتشکاری رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهدا گفت:
خانواده های معظم شهدا بانثارخون فرزندان برومند خود را در راه اسلام و انقلاب اسلامی فداکردندو علاوه براینکه این نظام مقدس رابیمه نمودند بلکه اجری بی پایان را در نزد خدای متعال برای خودکسب کردند.
وی با قرائت جملاتی ازحضرت امام خمینی (ره ) ومقام معظم رهبری مدظله العالی در بیان مقام رفیع خانواده معظم شهدا تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند صبروپایداری این عزیزان است که درخت انقلاب اسلامی راتنومندتر می سازد.

درادامه این دیدار،مهندس قبادیان، مدیر وفرمانده پایگاه مقاومت بسیج مخابرات منطقه کرمانشاه ضمن تقدیر از صبر و استقامت خانواده معظم شهدا خاطرنشان کرد:
خدمت به خانواده شهدابه ویژه همکارانی که ما توفیق خدمت به آنها را در مجموعه مخابرات داریم از بزرگترین افتخارات است .
ایشان همچنین ادامه داد: فرزندان شهدا در راه قرب الی اللّه صبر و فداکاری بزرگی را تجربه کرده اند که ما هر خدمتی به این عزیزان داشته باشیم ، ذره ای از آن را جبران ننموده ایم ولی تمام سعی ما بر این است که قدر دان آنان باشیم .
مهندس قبادیان با اشاره به سیره عملی شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی گفت:
این شهید سرافراز سپاه اسلام جمله ای تاریخی دارد که جلوه گر روح بلند و ملکوتی ایشان است که فرموده : ” برای شهید شدن،ابتدا باید شهید زندگی کرد ” که این جمله بیانگر این است که نه تنها نحوه شهادت بلکه چگونگی زندگی کردن نیز باید خالصانه و در راه کسب رضای حق تعالی و به دور از هر قید و بند دنیوی باشد و اینگونه است که تمامی جهان با نظر احترام به این شهید بزرگوار نگریستند و برای همیشه درتاریخ جاودانه شدو به الگویی برای تمامی آزادگان مبدل گردید.

سپس عبدالحمیدهمراز،مسئول امورایثارگران وجانبازان مخابرات منطقه کرمانشاه نیزطی سخنانی به ارائه گزارشی درخصوص خدمات وپیگیریهای انجام شده در راستای حل مشکلات همکارانِ فرزندشهیدپرداخت.

دراین دیدارکه درفضایی صمیمی صورت گرفت، همکاران معزز مخابرات‌کرمانشاه که جزو فرزندان شهدای گرانقدر می باشد ، نحوه شهادت و سیره اخلاقی آن عزیزان را تشریح نمودندودرپایان این مراسم، لوح تقدیرتوسط مهندس قبادیان به این همکاران گرامی تقدیم گردید.