ایرسا_ مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و قدردانی از بسیجیان عزیز که سرمایه‌های اصلی انقلاب هستند، جمعی از بازرگانان، صنعتگران و اصناف استان کرمانشاه برای تبریک این ایام مبارک، با سردار ریحانی فرمانده محترم سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه دیدار کردند.

به گزارش ایرسا آنلاین، کیوان کاشفی رئیس اتاق کرمانشاه در این نشست ضمن تبریک هفته بسیج به سردار ریحانی و تمامی اعضای این جمع انقلابی، گفت: بسیج شجره طیبه است و باید در همه سطوح امور کشور از این ظرفیت عظیم به بهترین شکل بهره‌مند شویم.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت بسیج خصوصا در حوزه اقتصادی، زمینه‌ساز توسعه و ترقی کشور است.

به گفته عضو هیات رییسه اتاق ایران، بهره‌برداری مناسب از این ظرفیت باعث می‌شود چرخ اقتصاد و تولید کشور روان‌تر به گردش درآید.

سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه نیز در این دیدار از حضور فعالان اقتصادی کرمانشاه تشکر و قدردانی کرد.
وی یادآور شد: بازرگانان، اصناف، صنعتگران و فعالین اقتصادی همواره و در تمامی مراحل و روزهای دشوار کمک و یاور آسیب دیدگان و نیازمندان بودند.

سردار ریحانی تاکید کرد: کمک‌های این قشر در ایام دشوار سیل، زلزله، بیماری و همچنین آزادی زندانیان جرایم غیرعمد فراموش نشدنی است.

در ادامه این نشست اقایان رضا سلیم ساسانى و جهانبخش شکرى روساى اتاق اصناف و خانه صنعت هم با عرض تبریک مطالبى در حوزه های کاری مربوط به خود بیان داشتند.