دیدار استاندار کرمانشاه با رییس فدراسیون فوتبال امیدوار کننده بود

ایرسا - مدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه با اشاره به دیدار اخیر مسوولان استان با رییس فدراسیون فوتبال، گفت: این دیدار که استاندار کرمانشاه نیز در آن حضور داشت برای آینده و حضور دوباره باشگاه در لیگ دسته اول بسیار امیدوارکننده بود.

دیدار استاندار کرمانشاه با رییس فدراسیون فوتبال امیدوار کننده بود

به گزارش ایرسا آنلاین، سلمان کریمی اظهار داشت: خوشبختانه دیدار با رییس فدراسیون که مدت ها به دنبال آن بودیم با پیگیری های آقای بازوند استاندار و رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه انجام و به توافقات خوبی دست پیدا کردیم.

وی ادامه داد: در این دیدار آقای عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال نیز برای بازگشت راهیان به رقابت های لیگ دسته اول ابراز علاقه نشان داد و اعلام کرد برای این کار کمک های لازم را انجام خواهد داد.

کریمی تصریح کرد: قرار شد در جلسه ای که قرار است هفته آینده انجام شود با نماینده حقوقی و دبیرکل فدراسیون ادامه مذاکرات و رایزنی های لازم انجام تا حضور دوباره راهیان در لیگ قطعی شود.

مدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه با تاکید بر اینکه به حضور دوباره این تیم در لیگ دسته اول خوشبین باشیم، گفت: خوشبختانه دیدار روز گذشته بسیار امیدوار کننده بود و نکته منفی در جریان آن دیده نشد.

وی یادآور شد: همچنین در صحبت با آقای بازوند قرار شد مکان تمرینی مناسبی که به احتمال فراوان مجموعه ورزشی کارگران باشد در اختیار تیم راهیان قرار گیرد و بازی ها نیز در ورزشگاه ۱۵ خرداد برگزار شود.

کریمی در پایان از همراهی آقای بازوند استاندار و رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در دیدار با رییس فدراسیون قدردانی کرد و گفت: داشتن چنین استاندار و مدیرکلی برای ورزش استان افتخار است و امیدوارم به زودی شاهد قطعی شدن بازگشت دوباره راهیان به رقابت های لیگ باشیم.

تیم فوتبال راهیان کرمانشاه تنها نماینده فوتبال استان در مسابقات لیگ دسته اول فصل ۹۴ – ۹۳ بود که در پایان این رقابت ها به شکل عجیبی به لیگ دسته ۲ سقوط کرد، موضوعی که از همان زمان مسوولان باشگاه زیر بار آن نرفته و اقدامات قانونی خود را برای بازگشت دوباره به این رقابت ها آغاز کردند.

دوندگی های زیاد مدیران راهیان در نهایت نتیجه داد و دستگاه قضایی نیز با تشکیل دادگاه های بدوی و تجدیدنظر حکم را به سود نماینده فوتبال کرمانشاه و بازگشت دوباره آن ها به لیگ دسته یک صادر کرد و طبق این آرا راهیان می بایست در فصل ۹۷ – ۹۶ بازهم در لیگ آزادگان حضور پیدا می کرد اما مقاومت فدراسیون مانع از تحقق این امر شد.

با این حال اعتراض فدراسیون نشین ها نیز بی نتیجه ماند و دیوان عالی کشور نیز آخرین مرجعی بود که رای صادره در دادگاه های گذشته را تایید و اعلام کرد راهیان کرمانشاه باید به لیگ دسته اول فوتبال کشور بازگردد