دعوت شهردار کرمانشاه از مردم به منظور حضور در انتخابات ریاست جمهوری

ایرسا_ شهردار کرمانشاه طی پیامی شهروندان کرمانشاه و کشور را به شرکت در  چهاردهمین دور انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش ایرسا آنلاین ، دکتر نادر نوروزی طی پیامی از مردم و شهروندان کرمانشاهی دعوت کرد در انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کنند.

در این پیام آمده است «اکنون که انقلاب اسلامی ایران در برهه‌ای تاریخی و سرنوشت ساز قرار دارد و دشمنان قسم خورده این آب و خاک همچنان دشمنی و عداوت خود را با مردم و انقلاب بیشتر نمایان می سازند واجب است که در جهت دفاع از وطن و نظام و جلوگیری از پایمال شدن خون شهدای این سرزمین بار دیگر وفای به عهد خود را به امام، آرمان های انقلاب و شهدا ادا کنیم.

حال که رئیس جمهور شهید ملت و یاران صدیق و راستین، از میان مردم به سوی معبود شتافته‌اند و به‌ناچار انتخابات زودتر از موعد را باید برگزار کنیم مردان و زنان این سرزمین باید بار دیگر از حق خود دفاع کنند و با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری «پاسداشت خون شهدای وطن باشیم».

اینجانب به نمایندگی از مجموعه مدیریت شهری از عموم مردم شریف ایران اسلامی به ویژه شهروندان عزیز کرمانشاهی دعوت می کنم با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر سبب ناامیدی دشمنان این آب و خاک شوند و در برای حفظ کیان ایران اسلامی رای خود را در صندوق های رای انداخته و فرد اصلح را برای اداره امور کشور انتخاب کنند، چرا که برای متوقف نماندن حرکت قطار پیشرفت کشور باید حمایت همه جانبه مردمی نیز از نظام و دولت صورت گیرد.