خودروهای غیربومی در شهرهای کرمانشاه ۵ تا ۱۰ میلیون ریال جریمه می شوند

ایرسا_ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: تردد خودروهای غیربومی در شهرهای زرد، نارنجی و قرمز کرمانشاه در ایام تعطیلات عیدفطر جریمه های 5 و 10 میلیون ریالی را برای آنها به دنبال خواهد داشت.


به گزارش ایرسا آنلاین، ‍سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغیه وزارت کشور، محدودیت های تردد از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت تا ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در شهرهای کشور و استان اعمال می شود.

وی ادامه داد: در این مدت تردد خودروهای شخصی غیربومی در شهرهای با وضعیت زرد، نارنجی و قرمز ممنوع و تردد آنها بصورت هوشمند توسط دوربین ها و ماموران پلیس راهور کنترل می شود.

سرهنگ شیری تصریح کرد: بر اساس مصوبه ابلاغی جریمه تردد خودروهای غیربومی در شهرهای قرمز ۱۰ میلیون ریال و شهرهای نارنجی و زرد ۵ میلیون ریال و همچنین تردد در ساعات ممنوع‌شبانه ۲ میلیون ریال خواهد بود.
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه یادآور شد: همکاران ما در صورت مواجهه با خودروهای غیربومی، تذکر و ارشاد را در اولویت قرار می دهند اما در صورت بی توجهی رانندگان اعمال قانون و جریمه صورت خواهد گرفت.
وی در پایان گفت: این ممنوعیت شامل ناوگان حمل و نقل عمومی، وانت بارها و خودروهای دولتی و نظامی دارای برگه ماموریت و یا افرادی که از سوی فرمانداری شهرستان محل سکونت مجوز برایشان صادر شده، نمی شود.