خریداری ۸۱۷ کولر آبی و گازی برای خانوارهای مددجو در استان کرمانشاه

ایرسا_ معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه از تامین و خریداری 781 کولر آبی و 36 کولر گازی برای خانوارهای تحت حمایت این نهاد در استان خبر داد.

به گزارش ایرسا آنلاین ، محمود رضایی گفت: ۸۱۷ کولر آبی و گازی برای خانوارهای مددجو در استان تامین و خریداری شده است.

رضایی عنوان کرد: ارزش این کولرها بیش از چهار میلیارد و ۳۶ میلیون تومان بوده است که طی هم افزایی این نهاد با خیران نیک اندیش تامین شده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۷۸۱ کولر آبی و ۳۶ کولر نیز گازی بوده، افزود: کولرهای آبی هم اکنون در حال توزیع شدن و کولرهای گازی نیز به زودی در میان خانوارهای کم برخوردار ساکن در مناطق و شهرهای گرم تر استان توزیع خواهد شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه تامین اقلام اساسی زندگی با مشارکت خیران نیک اندیش یکی از وظایف کمیته امداد به شمار می رود، تصریح کرد: طی سال ۹۹ حدود هزار و ۷۰۰ قلم کالای اساسی شامل گاز، یخچال، کولر، آبگرمکن با مشارکت خیران نیکوکار برای خانوارها کم برخوردار استان تامین شده است.

محمود رضایی در پایان با یادآوری اینکه کمیته امداد شناسنامه نیازمندی تمامی خانوارهای مددجو را در اختیار دارد، تصریح کرد: کمک های نقدی نیکوکاران بنا به نیت خیرخواهانه آنان به دست نیازمندان خواهد رسید.