خبری خوب برای مردم شهید پرور شهر شهدای مرصاد/عملیات اجرایی طرح جهش تولید و تأمین مسکن در اسلام آباد غرب بزودی شروع می شود

ایرسا_ در جلسه ای با حضور استاندار کرمانشاه، ‌نماینده دالاهو و اسلام آباد غرب در مجلس، معاونین ارتش و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن کشور موضوع واگذاری رایگان زمین ارتش در اسلام آبادغرب جهت احداث مسکن و خانه دار شدن متقاضیان واحد شرایط مورد توافق قرار گرفت.

به گزارش ایرسا آنلاین، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و دکتر بخشی پور نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو هفته گذشته در دیدار با امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» این موضوع را پیگیری و با توافق صورت گرفته در جلسه امروز طرح جهش تولید و تأمین مسکن بزودی در اسلام آباد غرب آغاز می شود.

در دیدار امروز با معاونین نیروی زمینی ارتش که احمد اصغری مهرآبادی‌ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل استان نیز حضور داشت، مقرر شد زمین رایگان برای خانه دار شدن مردم در اسلام آبادغرب در قالب تفاهم نامه نیروی زمینی ارتش با استانداری و راه و شهرسازی استان کرمانشاه امضاء و اجرایی شود.

گفتنی است مهندس بازوند استاندار کرمانشاه در اوایل تیرماه به صورت میدانی با همراهی نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو از زمین ارتش بازدید و مقرر شد این مهم در دیدار با امیرسرتیپ حیدری پیگیری و در شهر اسلام‌آبادغرب به عنوان پایلوت طرح آغاز شود که امروز محقق شد.

این طرح در راستای ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن، تحویل رایگان زمین در محدوده و حریم شهرها به وزارت راه و شهرسازی جهت احداث مسکن و‌ تحویل به افراد فاقد مسکن اجرایی می شود.