خانم گُل کرمانشاهی فوتسال آسیا به اردوی تیم ملی دعوت شد

ایرسا - «سارا شیربیگی» ورزشکار شایسته کرمانشاهی که به عنوان خانم گل فوتسال آسیا نیز شناخته می‌شود از سوی کادر فنی به اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال دعوت شد.

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از ایرنا ، سارا شیربیگی از سوی فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسال بانوان به اردوی آماده سازی تیم ملی که از ۲۶ فروردین تا یکم اردیبهشت ماه در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود دعوت شده است.

تیم‌ ملی فوتسال بانوان ایران خود را برای شرکت در مسابقات داخل سالن آسیا و مقدماتی جام‌جهانی آماده می‌کند.

علاوه بر سارا شیربیگی از کرمانشاه، مبینا ملاآقایی ، فرزانه توسلی ، نگارسادات یعقوبی و مریم سید از تهران، هما آقایی پور و معظمه سنجری از کرمان، سحرزمانی و نازنین استکی فر از اصفهان، فاطمه رحمتی و محدثه محمدی از زنجان، فرشته خسروی ، الهام عنافچه و طاهره مهدی پور از خوزستان، مارال ترکمان از البرز، مهتاب بنایی از فارس، نسترن مقیمی، زهرا لطف آبادی و نسرین قمی از مازندران، فاطمه حسینی از خراسان رضوی، زیبا افروغ از مرکزی، مهدیه محمودی نیا از کهگیلویه و بویراحمد و زینب امیری از چهارمحال بختیاری در این اردو حضور دارند.

سارا شیربیگی متولد ۱۵ مرداد ۱۳۷۰ شهر اسلام آباد غرب، استان کرمانشاه است که هم اکنون عضو تیم فوتسال نصر فردیس‌ و عضو تیم ملی فوتسال زنان ایران است.

وی خانم گلی مسابقاتِ قهرمانی فوتسال زنان آسیا در سال ۲۰۱۸ با زدن ۹ گل ، خانم گلی لیگ برتر سال ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴، خانم گُلی مسابقات کافا ۲۰۲۳ در کشور ازبکستان و انتخاب به عنوان یکی از ۱۰ نامزد نهایی کسب عنوان برترین فوتسالیست زن جهان در سال ۲۰۱۹ میلادی را نیز در کارنامه خود دارد.