حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید کشور بر مزار اولین شهید، آزاده و جانباز کشور

ایرسا_ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در گلزار شهدای ورامین، به مقام شامخ شهدای دیار 15 خرداد ادای احترام کرد.

به گزارش ایرسا آنلاین،سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح سه شنبه ۱۱ خردادماه در سفر یکروزه به شهرستان ورامین در بدو ورود به دیار ۱۵ خرداد به اتفاق مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران ، مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ، امام جمعه ، نماینده مجلس ، فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولین در گلزار شهدای حسین رضا این شهرستان حضور یافت و با آرمان های والا و مقام شامخ شهیدان گلگون کفن تجدید میثاق کرد.

معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور بر مزار پاک شهدا ، با قرائت فاتحه به ارواح مطهر شهیدان گرانقدر ، یاد و خاطره آلاله های خونین بال انقلاب اسلامی ایران و عرصه هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

لازم بذکر است معاونت محترم ریاست جمهوری به اتفاق هیئت همراه بر سر مزار اولین شهید آزاده و جانباز کشور سردار سرافراز بسیجی شهید والامقام بهروز ترکاشوند حضور یافت و با قرائت فاتحه‌ جهت نثار روح این شهید بزرگوار از اخوی اولین شهید آزاده و جانباز کشور تشکر و قدردانی نمود و خانواده شهید ترکاشوند را مدافع همیشگی ولایت و انقلاب دانست.