هدیه ویژه استاندار به مردم کرمانشاه:

توافق با رئیس فدراسیون فوتبال برای بازگشت راهیان

ایرسا_ استاندار کرمانشاه از پیگیری برای بازگشت تیم راهیان، گرفتن امتیاز یک تیم دسته اولی جوانان و احداث اولین آکادمی فوتبال غرب کشور در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایرسا آنلاین، هوشنگ بازوند در نشستی که امروز(۱۳ تیر) با حضور جمعی از مدیران ورزشی استان به منظور بررسی آخرین پیگیری ها برای بازگشت تیم راهیان کرمانشاه به لیگ دسته اول فوتبال برگزار شد، به نشست اخیر خود با رئیس فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: در این نشست حول سه موضوع پیگیری هایی را داشتیم که باتوجه به اینکه فرصت چندانی نیست، باید هرچه سریعتر آنها را محقق کنیم.

وی موضوع بازگشت راهیان به لیگ دسته اول فوتبال را یکی از مسائل مطرح شده در این نشست اعلام کرد و افزود: قرار بر این شد مدیرعامل این باشگاه تمام مستندات مربوط را تحویل فدراسیون بدهند که امروز نیز طی صحبت هایی که با رئیس فدراسیون داشتم، اعلام کرد که هنوز مستندات را دریافت نکرده، لذا باید این اقدام هرچه سریعتر انجام گیرد.

استاندار کرمانشاه اظهارکرد: فدراسیون فوتبال موافقت خود را برای بازگشت تیم راهیان به لیگ دسته اول و حضور آن در لیگ سال ۱۴۰۰ اعلام کرده، اما این منوط به ارائه مستندات کافی از سوی مدیرعامل این باشگاه و پیگیری مستمر مسئولین ورزش و هیات فوتبال استان است.

وی در ادامه باتاکید براینکه طی سالهای گذشته فرصت سوزی زیادی در فوتبال کرمانشاه شده، گفت: وقوع زلزله بزرگ ازگله باعث شد تا زمان زیادی از ما گرفته شود و فرصت چندانی برای پرداختن به مسئله فوتبال در استان نداشته باشیم، چرا که از ابتدا علاقمند بودیم که یک تیم فوتبال را در کرمانشاه راه بیندازیم.

بازوند اعلام کرد: حتی رئیس فدراسیون هم در این نشست عنوان کرد که اگر مستندات تیم راهیان برای بازگشت کافی نباشد، امتیاز یک تیم لیگ دسته اولی را به کرمانشاه می دهند، اما باتوجه به اینکه این کار مستلزم هزینه زیادی است، بنا داریم تا بیشتر روی بازگشت راهیان تمرکز کنیم.

وی یادآورشد: از آنجایی که زمان زیادی تا فصل بعدی رقابت های لیگ نداریم، باید تمام توان خود را بکار گیریم تا شاهد یک نشاط و شادی در جامعه ورزشی کرمانشاه باشیم.