تقدیر فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه از مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد کرمانشاه، سرهنگ پاسدار ابوذر انوری از دکتر حسین پور به جهت همراهی و همکاری با سیاست ها و برنامه های سپاه شهرستان کرمانشاه در سال تولید بنیان و اشتغال آفرین قدردانی نمود .

ضمن اینکه ایشان از نزدیک با فعالیت وماموریت های اداره استانداردکرمانشاه نیز آشنا و مقرر گردید در سالی که مزین به منویات مقام معظم رهبری میباشد بتوان از ظرفیت ها و پتانسیل ها دو طرف برای تحقق شعار سال بهره جست.

حسین پور مدیر کل استاندارد کرمانشاه نیز تأمین و تجهیز زیرساخت‌ها را لازمه اساسی برای جهش تولید دانست که رسیدن به خودکفایی و شکل‌گیری اقتصاد مقاومتی را با در نظرگرفتن ظرفیت‌های آن حتمی خواهد ساخت و در این زمینه حمایت و همکاری‌های لازم سپاه در این راستا به عنوان اولویت اساسی مطرح است.

وی افزود: در این میان تلاش بسیج و سپاه را برای تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی نمی‌توان نادیده گرفت چرا که این قشر مردمی با تلاش‌های مجدانه و مردمی شبانه‌روز در ارائه خدمت بی‌منت به مردم و تولیدپیشگام بوده و که می تواند در تحقق برنامه‌های شعار سال و رشد تولید نقش شایانی ایفا کند.