به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد کرمانشاه، سرهنگ پاسدار ابوذر انوری از دکتر حسین پور به جهت همراهی و همکاری با سیاست ها و برنامه های سپاه شهرستان کرمانشاه در سال تولید بنیان و اشتغال آفرین قدردانی نمود .

ضمن اینکه ایشان از نزدیک با فعالیت وماموریت های اداره استانداردکرمانشاه نیز آشنا و مقرر گردید در سالی که مزین به منویات مقام معظم رهبری میباشد بتوان از ظرفیت ها و پتانسیل ها دو طرف برای تحقق شعار سال بهره جست.

حسین پور مدیر کل استاندارد کرمانشاه نیز تأمین و تجهیز زیرساخت‌ها را لازمه اساسی برای جهش تولید دانست که رسیدن به خودکفایی و شکل‌گیری اقتصاد مقاومتی را با در نظرگرفتن ظرفیت‌های آن حتمی خواهد ساخت و در این زمینه حمایت و همکاری‌های لازم سپاه در این راستا به عنوان اولویت اساسی مطرح است.

وی افزود: در این میان تلاش بسیج و سپاه را برای تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی نمی‌توان نادیده گرفت چرا که این قشر مردمی با تلاش‌های مجدانه و مردمی شبانه‌روز در ارائه خدمت بی‌منت به مردم و تولیدپیشگام بوده و که می تواند در تحقق برنامه‌های شعار سال و رشد تولید نقش شایانی ایفا کند.