تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی در شهر کرمانشاه افتتاح شد

ایرسا_ تقاطع غیرهمسطح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر کرمانشاه با حضور معاون عمرانی وزیر کشور افتتاح شد.

به گزارش ایرسا آنلاین ، تقاطع غیرهمسطح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر کرمانشاه شامگاه پنجشنبه با حضور معاون عمرانی وزیر کشور، استاندار کرمانشاه، شهردار کرمانشاه و جمعی از مدیران استانی و فرماندهان نظامی افتتاح شد.

هوشنگ بازوند در این مراسم با تقدیر از مدیران شهری کرمانشاه، اظهار کرد: احداث تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی در ورودی این شهر توسط شهرداری کرمانشاه یک مدیریت جهادی و ارزشمندی بود که نقش بسزایی در توسعه و عمران شهری داشت.

وی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و اعتبارات کم برای اجرای پروژه‌های عمرانی، افزود: این تقاطع یکی از بزرگترین تقاطع‌های غیرهمسطح غرب کشور است که می‌توان آن را نماد توسعه یافتگی شهر کرمانشاه دانست.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: کلانشهر کرمانشاه برای آبادانی و توسعه بیشتر نیازمند اجرای پروژه‌های عمرانی ارزشمندی است تا بتواند در جامعه شهری نشاط و شادابی را در بین شهروندان ایجاد کند.

وی با اشاره به نامگذاری این تقاطع به نام سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، خاطر نشان کرد: این شهید بزرگوار در بازگشایی مرز خسروی به عتبات عالیات نقش بسزایی داشت، لذا حق بزرگی بر گردن مردم این دیار دارد.