تجمع عزاداران کرمانشاهی در پی شهادت رییس جمهور کشورمان آیت‌الله رئیسی

ایرسا_ در پی شهادت رییس جمهورکشورمان، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و هیئت همراه تجمع عزاداران کرمانشاهی در مقابل مسجد جامع برگزار شد.

به گزارش ایرسا آنلاین ، در پی شهادت رییس جمهورکشورمان ، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، مردم شهید‌پرور و ولایتمدار کرمانشاه، پیش از ظهر امروز، ۳۱ اردیبهشت‌ماه  درمراسم عزاداری و سوگواری  درمقابل مسجد جامع این استان شرکت کردند .
در این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه و استاندار کرمانشاه برگزار شد، مردم این استان با مداحی و ذکر مصیبت برای شهادت خادم ملت به عزاداری پرداختند.

اجتماع مردم عزادار کرمانشاه، از ساعت ۱۰:۳۰ امروز (۳۱ اردیبهشت) مقابل مسجد جامع کرمانشاه برگزار شد و مردم مومن و ولایت مدار کرمانشاه در سوگ شهادت آیت الله رییسی و همراهانش به عزاداری پرداختند.

عزاداران ضمن قدرشناسی از خدمات رییس جمهور شهید کشورمان، اعلام کردند که راه آیت الله رئیسی و همراهانش که همان راه شهادت و خدمت است را ادامه خواهند داد.

تجمع کنندگان همچنین با در دست داشتن دست نوشته‌هایی با مضامین «راه شهدا ادامه دارد»، «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده» با آرمان‌های انقلاب و شهدا تجدید پیمان کردند.

بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان، عصر روز گذشته (۳۰ اردیبهشت) در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شده و تمامی سرنشینان آن به مقام رفیع شهادت نایل آمدند.