ایرسا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بر تسریع در روند اجرای پروژه مرکز جامع سرطان در محوطه بیمارستان امام رضا (ع)  تاکید کرد.

به گزارش ایرسا آنلاین، دکتر قباد محمدی در نشست پیگیری روند اجرای پروژه مرکز جامع سرطان که عصر امروز با حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع،  درمان، غذا و دارو و دیگر مسئولان دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، اظهار کرد: از مسئولان و دست اندرکاران اجرای این پروژه تقدیر و تشکر ویژه می کنم، این پروژه برای مردم و استان پروژه بسیار مهمی است و باید تمام توان خود را برای تسریع در اجرای آن بکار گیریم.

وی افزود: با توجه به پیشرفت فیزیکی بالای این پروژه، امیدواریم این مرکز که یکی از منحصر‌ به فردترین مراکز درمان سرطان در کشور می باشد، به بهره برداری برسد.

در این جلسه پروژه مرکز جامع سرطان از نظر مجوزهای لازم، پیشرفت فیزیکی ساختمان و چالش ها و نیازهای مربوطه، وضعیت مالی، تجهیزات سرمایه ای، تجهیزات و ملزومات بیمارستانی، نظارت و الزامات بهداشتی از نظر پرتوها، فضاها و سلامت محیط مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این نشست نیروهای موردنیاز علمی تخصصی، پرستاری و پشتیبانی، ملاحظات علمی و نظارت عملی بر تشعشعات و فیزیک پزشکی و نیزچالش ها، نیازها و برنامه های اجرایی کاربران تخصصی این پروژه، مطرح و با تصمیم کارشناسی و مدیریتی راهکارهای لازم مورد بررسی قرار گرفت.