برگزاری جلسه هماهنگی حوزه بسیج کارمندی استان با میزبانی مخابرات منطقه کرمانشاه

ایرسا_ جلسه هماهنگی پایگاههای مقاومت بسیج کارمندی با هدف ابلاغ برنامه های پیش رو در سال ۱۴۰۰ با میزبانی مخابرات منطقه کرمانشاه برگزارشد.

به گزارش ایرسا آنلاین نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه ، این نشست درساعت ۸ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۱۹ با حضور سرهنگ شریفی ، رئیس سازمان بسیج ادارات وکارمندان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه ، مهندس قبادیان مدیرمخابرات منطقه کرمانشاه ، سرگرد لطیفی ، فرمانده حوزه ۲ امام هادی (ع) و فرماندهان و رابطین پایگاههای بسیج کارمندی حوزه ۲ امام هادی(ع) درمحل سالن ویدئو کنفرانس مخابرات استان با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغازشد.
برپایه همین گزارش، در ابتدای این جلسه پس از خوش آمدگویی توسط حسین آتشکاری رئیس اداره روابط عمومی و مدیرفرهنگی اجتماعی پایگاه مقاومت بسیج مخابرات منطقه کرمانشاه، مهندس قبادیان مدیر و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مخابرات منطقه کرمانشاه به عنوان میزبان جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین از اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد گفت و افزود :
هر کدام از ما می بایست با دعوت اطرافیان و اعضای خانواده به حضورحداکثری در انتخابات، در حکم یک سفیر دعوت به این امرمهم انجام وظیفه نماییم .
در ادامه جلسه و پس از پخش بخشهایی ازبیانات مقام معظم رهبری درتبیین اهمیت موضوع انتخابات، سرهنگ شریفی رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه حضرت نبی اکرم(ص)استان کرمانشاه نیز ضمن تاکید بر نقش آفرینی همه کارکنان و آحاد جامعه در حضور پرشور در انتخابات و اجرای فرامین مقام ‌معظم رهبری، به تشریح سرفصل برنامه های مصوب شده پایگاههای بسیج کارمندی در سال ۱۴۰۰ پرداخت.
در ادامه این جلسه، فرماندهان و رابطین پایگاههای بسیج کارمندی ادارات و سازمانهای استان نیز به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.