برگزاری جلسه هماهنگی انتخابات ۱۴۰۰ در مخابرات منطقه کرمانشاه

ایرسا_ جلسه هماهنگی انتخابات ۱۴۰۰ با حضور مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه ، معاونت شبکه و جمعی از مدیران و روسای ادارات مخابرات منطقه کرمانشاه برگزار شد. 

به گزارش ایرسا آنلاین نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه ، با توجه به در پیش بودن برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وانتخابات شوراهای شهر و روستا در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ جلسه هماهنگی با هدف پایداری شبکه ارتباطی در مخابرات منطقه کرمانشاه برگزار شد .

برپایه همین گزارش در این جلسه مهندس قبادیان ، مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه در ابتدای جلسه به اهمیت رویداد مهم انتخابات پرداخت و افزود:  ۲۸ خرداد روز سرنوشت سازی برای میهن اسلامی ماست و همه ما موظفیم علاوه بر حضور پرشور در انتخابات ، بستر فنی و ارتباطی لازم را برای برگزاری هرچه بهتر آن فراهم نماییم .

وی افزود با توجه به الکترونیکی شدن بخش عمده‌ای از انتخابات در دوره جاری ، مراقبت از بسترهای فنی نسبت به دوره‌های گذشته به مراتب بااهمیت تر خواهد بود.

مهندس قبادیان در این جلسه که بصورت ویدئو کنفرانس با روسای ادارات مخابرات شهرستان های تابعه برگزار شد ، توصیه های فنی لازم ، ایجاد امکانات مورد نیاز ، آماده باش نیروهای فنی وسایرمواردلازم را ارائه دادند.

وی در پایان ضمن اعلام آمادگی کامل مخابرات منطقه کرمانشاه و پرسنل آن اظهارداشت: ان شاالله مانندهمیشه با حضور پررنگ خوددر انتخابات ۱۴۰۰ علاوه برلبیک گفتن به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، نقشه دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی را نقش برآب می نماییم.