برپایی ایستگاه صلواتی شرکت برق منطقه‌ای غرب در منطقه عملیاتی بازی دراز

ایرسا- مدیرعامل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شرکت برق منطقه‌ای غرب از برپایی ایستگاه صلواتی این شرکت همزمان با برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای منطقه عملیاتی بازی دراز در سرپل‌ذهاب خبر داد.
به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، مراسم گرامیداشت شهدای منطقه عملیاتی بازی دراز در سرپل‌ذهاب با حضور فرماندهی کل سپاه پاسداران، مسئولان و فرماندهان لشکری و کشوری، زائرین راهیان نور، خانواده‌های شهدا و ایثارگران در ارتفاعات بازی دراز برگزار شد.
مهندس “علی اسدی” مدیرعامل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت برق منطقه‌ای غرب در حاشیه این مراسم از برپایی ایستگاه صلواتی این شرکت همزمان با صعود چند ده هزار نفری بسیجیان سراسر کشور به ارتفاعات بازی دراز در سرپل‌ذهاب خبر داد.
وی افزود: هدف از برپایی این ایستگاه صلواتی، پذیرایی و رفاه حال عاشقان و رهروان عشق و ایثار در گرامیداشت و صعود با شکوه بسیجیان سراسر کشور به ارتفاعات بازی دراز بوده و مفتخریم که خدمتگزار این زائران عزیز بوده‌ایم.
مهندس اسدی در ادامه با اشاره به صعود سراسری بسیجیان و دلدادگان راه شهدا به ارتفاعات عشق و عرفان خاطرنشان ساخت: بسیجیان و اقشار مختلف مردم با حضور در این منطقه عملیاتی ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس و والای انقلاب، بار دیگر نشان دادند که به تأسی از شهدای والامقام تا پای جان پشتیبان ولایت فقیه و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.
مدیرعامل و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان گفت: شرکت در اردوهای راهیان نور و سفر به مناطق عملیاتی و حضور در میعادگاه شهدا باعث بصیرت افزایی و کسب روحیه معنوی عاشقان حریم ولایت می‌شود.