برای عمران و آبادانی شهرکهای حاشیه ای تلاش می کنیم

ایرسا- شهردار کرمانشاه گفت: برای عمران و آبادانی شهرکهای حاشیه ای تلاش می کنیم.

به گزارش ایرسا آنلاین و به نقل از مرکز اطلاع رسانی اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه دکتر نوروزی در جمع اهالی شهرک زین العابدین (چمن) از اهتمام مجموعه مدیریت شهری جهت عمران و آبادانی شهرکهای حاشیه ای خبر داد.

شهردار کرمانشاه گفت: شهرکهای حاشیه ای از مشکلات و معضلات زیادی رنج می برند که قسمت عمده آن به گذشته و رعایت نکردن اصول شهرسازی در این شهرکها بر می گردد و امروز سبب انباشت مطالبات در این مناطق شده است.

دکتر نوروزی افزود: با وجود اینکه مشکلات و مطالبات در این شهرکها زیاد است اما مجموعه مدیریت شهری اهتمام جدی جهت عمران و آبادانی این شهرکهای حاشیه ای دارد.

شهردار کرمانشاه ادامه داد: طی سفر ریاست جمهوری به استان و همچنین تأکیدات استاندار محترم جهت رسیدگی به این شهرکها، شهرداری با تمام توان وارد کار شده و کارهای عمرانی و خدماتی را در این مناطق توسعه داده بطوریکه این شهرکهای حاشیه ای سهم خوبی را از آسفالت شهر کرمانشاه داشتند و با مساعد شدن شرایط جوی قطعاً این خدمات با کیفیت و سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.

دکتر نوروزی در پایان گفت: برنامه ریزی فرهنگی در این شهرکها را نیز با جدیت دنبال می کنیم و بنا داریم با اقدامات فرهنگی مناسب و اجرای برنامه‌های آموزشی جهت رشد و توسعه امور فرهنگی در این مناطق حرکت کنیم.