بانوان کرمانشاهی صاحب پارک شدند

ایرسا- بانوان شهر کرمانشاه صاحب نخستین پارک مخصوص بانوان شدند.

بانوان کرمانشاهی صاحب پارک شدند

به گزارش ایرسا آنلاین، هوشنگ بازوند بعد از ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاح اولین پارک بانوان شهر کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی وزیر کشور افتتاح شد، اظهار کرد: سه سال پیش مکاتباتی با وزارت کشور برای کلانشهر شدن کرمانشاه انجام شد که در نهایت با پیگیری‌های بسیار بعد از ۲۵ سال کرمانشاه نهمین کلانشهر کشور شد.

وی با اشاره به اینکه هر شهر برای کلانشهر شدن نیاز به هشت شاخص دارد، افزود: باید ظرفیت‌های کلانشهر شدن در کرمانشاه ایجاد می‌شد و دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه همان مدیری بود که توانست این ظرفیت‌ها و شاخص‌ها را برای کلانشهر شدن کرمانشاه ایجاد کند.

استاندار کرمانشاه گفت: خوشبختانه این شهر، شهرداری جهادی، انقلابی و پای کار دارد که پروژه‌های عمرانی بزرگی را در کرمانشاه آغاز کرد و به نتیجه رساند.

بازوند با بیان اینکه شهر یک موجود زنده است، تاکید کرد: هر شهری نیاز به پروژه‌هایی دارد که باعث ایجاد شادی و نشاط برای مردم آن شهر شود و راه اندازی پارک بانوان علاوه بر ایجاد فضای شادابی در این شهر، شاخصه مهمی برای کلانشهر بودن کرمانشاه است.

وی افزود: شهردار کرمانشاه از همان ابتدای شروع این پروژه با اهتمام، تلاش و اقدامات جهادی روند ایجاد و راه اندازی پارک مخصوص بانوان کرمانشاه را سرعت بخشید و افتتاح این پارک هدیه‌ای به بانوان این شهر است.

نخستین پارک یک هکتاری بانوان کرمانشاه

سعید طلوعی در حاشیه افتتاح پارک بانوان کرمانشاه گفت: برای افتتاح پارک بانوان شهر کرمانشاه در فضایی به مساحت یک هکتار، اعتباری حدود ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

شهردار کرمانشاه با تاکید بر اینکه این پارک محیط مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت بانوان است، افزود: پارک بانوان شهر کرمانشاه مجهز به فضاهایی سرگرمی از جمله مسیر دوچرخه و اسکیت، جاده تندرستی، مکان‌های ورزشی و فضای بازی کودکان است.