ایرسا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه، از روز پنجشنبه(سوم شهریور) به روال سابق برمی گردد.

به گزارش ایرسا آنلاین ، “علیرضا مهرتاش” با اشاره به تغییر ساعت کار ادارات استان از ۱۶ خرداد امسال، گفت: این تغییر ساعت با هدف مدیریت بهینه مصرف برق، کاهش بار شبکه و پیشگیری از خاموشی‌های احتمالی در دستورکار قرار گرفت و ساعت کار دستگاه‌های اجرایی یک ساعت جلو آمد.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به کاهش دمای هوا، ساعت کار ادارات از روز پنجشنبه(سوم شهریور) به روال سابق- از ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ برمی‌گردد.

مهرتاش با تاکید بر لزوم استمرار صرفه جویی در مصرف برق از سوی مشترکان، گفت: خوشبختانه با همکاری خوب مردم و ادارات استان طی مدت اجرای طرح، برق مصرفی استان حدود ۳۰ درصد کاهش داشته است، وی افزود: این کاهش مصرف موجب شد بتوانیم در استان ۱۰ درصد بار مصرفی صنایع را افزایش دهیم که این امر به تولید استان کمک می‌کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری از همکاری موثر مردم و ادارات استان در اجرای این طرح قدردانی و اظهار کرد: این همکاری موجب شد در تابستان امسال خاموشی برنامه‌ریزی شده نداشته باشیم.